Založ si blog

Smer stúpa, vláda krachuje. Treba vytiahnuť nahrávku.

Slovensko doslova raketovo obletela videonahrávka, v ktorej sa stretol Róbert Fico, Róbert Kaliňák s podnikateľom Bodorom. V prvom rade treba povedať, že na nahrávke nie je nič protizákonného charakteru, no aktuality.sk (protislovenská web stránka, ktorej jediným cieľom je rozbíjať stranu Smer-sd) z toho spravila senzáciu. Chytili sa aj ďalšie redakcie ako denník N, refresher a iné známe protislovenské živly.

KDE TO PRE BOHA ŽIJEME? Keď sa nahrávka, len tak akože, dostane do rúk súkromnému médiu, ktorého jediná snaha je zbohatnúť (a poškodiť). Ako je možné, že sa okamžite nezačalo pátrať po osobe, ktorá vypustila takúto nahrávku skôr, ako ju videl sudca? Namiesto toho, tu máme ďalšiu mediálnu kampaň, z ktorej budú profitovať média a strany súčasnej vládnej koalície, ktorá je v totálnom rozklade! Porušovanie zákonov sa pre ňu stalo už bežnou súčasťou fungovania….

Vládne média, pokojne ich tak môžeme nazvať, syčia od zlosti, keď vidia stúpajúce preferencie Smeru, klesajúce preferencie vládnych strán a stagnujúce Progresívne Slovensko. Je potrebné vytvoriť novú senzáciu. Slovenský národ je veľmi múdry, preto verím, že im na to neskočí. Je to totiž len a len snaha o diskreditáciu. Keď sa zverejnila nahrávka Kisku a Šuligu, tie isté média vtedy kričali o diskreditačných zámeroch zo strany Smeru a snahe vydierať. Vtedy to neboli dôkazy, vtedy to bol chudáčik dobrý anjel. Dnes sa meter výrazne zmenil..

Prestaňte sa prosím vzrušovať na novej nahrávke. Upokojte sa a doprajte si hlboký nádych a výdych. Pripomeňme si radšej iné kauzy, ktoré aktuality nerozmazávajú. Prečo? No.. Lebo Fico..

  1. Stretávanie sa Lipšica s Kováčikom
  2. Tajné stretnutie najmocnejších ľudí štátu v SIS (pre boha, kde to sme, aby politici riešili prácu za sudcov a prokurátorov???)
  3. Nahrávka Kisku a podnikateľa Šuligu
  4. Nahrávka (Kauza Sasanka) Sulíka s Kočnerom
  5. Igor Matovič, jeho prázdne daňové priznanie
  6. Nákup antigénových testov cez firmu z Trnavy
  7. Protiústavné Covid nariadenia vlády
  8. Diskriminácia neočkovaných ľudí
  9. Zmarenie referenda
  10. Finančná pomoc pre schránkové firmy na Cypre

Toto by sa riešilo, keby nebola väčšina médií na Slovensku skorumpovaná…

No a nakoniec, ešte jedno zamyslenie. Predstavte si, žeby sa podobný prípad odpočúvania opozičných politikov stal počas vlády Fica. To by bola hotová katastrofa, a myslím si, žeby davy naivných hlupáčikov a 15 ročných progresívcov, s podporou hercov v Bratislave skandovali za slušné Slovensko. Prípadne, keby sa to stalo v Rusku… Ak by bol odpočúvaný taký Navaľnyj, tak by sa celá Európa stavala na zadné a vyhlasovali by sa medzinárodné sankcie. A to nevravím o tom, keby sa to stalo v  Bielorusku… Takéto kroky sú jasným dôkazom zapredanosti médií, dvojakého metra a rozkladu práva na Slovensku.

 

Nad NAKA sa zmráka?

19.08.2022

To čo predvádzajú niektorí príslušníci NAKA v posledných mesiacoch prekračuje všetky medze. Svojvôľa, nezákonnosť, šikana, zastrašovanie a hlúposti spôsobené kŕčom. Určití príslušníci NAKA, otvorene označovaný súčasným šéfom polície ako „naši chlapci“ totiž už vedia, že metódam ich práce bude onedlho koniec. V prírode má všetko svoju prirodzenú [...]

Rusofóbiu nepriniesla vojna na Ukrajine. Ide o dlhodobý program Západu

24.03.2022

Kroky Moskvy na Ukrajine odhalili hlboko zakorenený a latentný rasizmus voči ruskému ľudu, ktorý mnohé západné inštitúcie – v neposlednom rade Hollywood a staršie mainstreamové médiá – kultivujú už príliš dlho. Zo všetkých vojenských operácií, ktoré sa uskutočnili od začiatku milénia – v Afganistane, Iraku, Líbyi a Jemene (uskutočnili ich USA a NATO), je zrazu [...]

COVID je mŕtvy, nech žije vojna. .. ?!

03.03.2022

Kráľ je mŕtvy, nech žije kráľ. Tradičná francúzska fráza pri menovaní nového panovníka je dnes aktuálnejšia, ako kedykoľvek predtým. Za „kráľa“ súčasného sveta dnes nemusíme považovať konkrétnu osobu. Korunovať za vládcu môžeme z hrdosťou problémy ovládajúce ľudstvo, inak povedané, prostriedky na ovládanie ľudskej mysle istými skupinami. Ozaj, [...]

USA / Vlajka / Diplomacia /

USA otvoria svoje prvé diplomatické zastúpenie severne od polárneho kruhu

01.06.2023 23:07

USA, Rusko, ako aj Čína čoraz viac vnímajú Arktídu ako strategickú oblasť, pretože klimatická zmena spôsobujú úbytok ľadu v Severnom ľadovom oceáne.

Kim Čong un

Juhokórejská tajná služba: Kim Čong-un váži 140 kíl a má vážne poruchy spánku

01.06.2023 22:57

Tajná služba sa zaoberá aj možnosťou, že sa Kim dostane do "začarovaného kruhu" väčšej závislosti od alkoholu a nikotínu, prípadne že sa jeho nespavosť ešte zhorší.

Joe Biden

Biden spadol na pódiu pri odovzdávaní diplomov. Moment zachytili kamery

01.06.2023 22:09

Ochranka Bidenovi okamžite išla na pomoc a pomohla mu vstať. Následne ho odviedla z pódia.

Ľudovít Ódor / Volodymyr Zelenskyj /

Ódor sa stretol so Zelenským. Ubezpečil ho, že postoj SR sa voči Ukrajine nemení

01.06.2023 21:26

Podľa slovenského premiéra na summite lídrov európskych krajín v Moldavsku bolo pri rokovacom stole vidieť, akú veľkú podporu má Zelenskyj aj zo strany iných krajín.

bonum

Pravdivé informácie k dôležitým témam na základe overených faktov.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 43
Celková čítanosť: 135938x
Priemerná čítanosť článkov: 3161x

Autor blogu

Kategórie