Založ si blog

Počuj Klus, daj si odchod a poklusom klus!

Známy extrémista s myslením, za ktoré by sa nemusel hambiť ani Herr Major z fašistického Nemecka, zverejnil včera 26.10.2021 na sociálenej sieti výlevy svojej choroboplodnej fantázie. V jeho statuse obťažuje slušných občanov jeho zvrátenými názormi o tom, ako sú zaočkovaní ľudia vlastne diskriminovaní, o tom, že režim OTP chce zmeniť na režim OP… Ďalej fantazíruje o zákaze prakticky všetkého pre neočkované osoby. Tento človiečik chce vraj „motivovať“ ľudí k dobrovoľnému (?) očkovaniu. To aj napríklad nevpustením neočkovaných ľudí do zamestnania. Samozrejme pod rúškom, k jeho výrokom veľavravného slovíčka, SLOBODA!

Politika SaS pritom odveky razí teóriu, že každý si je sám strojcom svojho šťastia. Teóriu o štáte, ktorý by mal len kúrit a svietiť. Páni politici, dodržujte svoje slová! Nechceli ste sa miešať do života ľuďom, tak sa teda nemiešajte ani do očkovania. Kto chce, zaočkovat sa dá. Kto nechce, ten sa nedá. Vy tak vehementne presadzujete liberalizmus. Liberalizmus je tolerancia voči iným názorom (zdroj: Wikipédia). Prestaňte už rozdeľovať ľudí na dobrých a zlých. To nebolo ešte nikdy v histórií prospešné. A myšlienky o neposkututní preplatenia neočkovaným za prípadnú liečbu rovno vyhoďte z hlavy. To by sa totiž nemohla preplácať ani fajčiarom či alkoholikom… Ja viem, váš predseda Riško si postavil kampaň na legalizácii marihuany a možno si radi v centrále Sasky zahúlite, no nepreháňajte to. Potom vypisujete na internet bludy a nemôžete sa sústrediť na riadenie chodu republiky.

Milí Martinko Klus,

Všetci si ťa pamätáme ako „nestranného a nezávislého“ politológa z obdobia parlamentných volieb 2010. Už vtedy bolo jasné, že za tvojou pubertálnou tvárou sa skrýva povaha diabla. Povedz svojim kolegom, o nás Slovákoch, ktorých už nebaví hrať sa s vami vaše hry. A radím ti jedno. Poklusom KLUS… preč z  verejného života. Nechceš predsa, aby ťa po skončení volebného obdobia na ulici ………..aj za bieleho dňa. Nie si pán boh ani predseda vesmíru. Si len štátny tajomník. Také malé hovnivko, resp. ohnivko veľmi špinavej a hrdzavej reťaze.

Nad NAKA sa zmráka?

19.08.2022

To čo predvádzajú niektorí príslušníci NAKA v posledných mesiacoch prekračuje všetky medze. Svojvôľa, nezákonnosť, šikana, zastrašovanie a hlúposti spôsobené kŕčom. Určití príslušníci NAKA, otvorene označovaný súčasným šéfom polície ako „naši chlapci“ totiž už vedia, že metódam ich práce bude onedlho koniec. V prírode má všetko svoju prirodzenú [...]

Rusofóbiu nepriniesla vojna na Ukrajine. Ide o dlhodobý program Západu

24.03.2022

Kroky Moskvy na Ukrajine odhalili hlboko zakorenený a latentný rasizmus voči ruskému ľudu, ktorý mnohé západné inštitúcie – v neposlednom rade Hollywood a staršie mainstreamové médiá – kultivujú už príliš dlho. Zo všetkých vojenských operácií, ktoré sa uskutočnili od začiatku milénia – v Afganistane, Iraku, Líbyi a Jemene (uskutočnili ich USA a NATO), je zrazu [...]

COVID je mŕtvy, nech žije vojna. .. ?!

03.03.2022

Kráľ je mŕtvy, nech žije kráľ. Tradičná francúzska fráza pri menovaní nového panovníka je dnes aktuálnejšia, ako kedykoľvek predtým. Za „kráľa“ súčasného sveta dnes nemusíme považovať konkrétnu osobu. Korunovať za vládcu môžeme z hrdosťou problémy ovládajúce ľudstvo, inak povedané, prostriedky na ovládanie ľudskej mysle istými skupinami. Ozaj, [...]

Antony Blinken / Miroslav Wlachovský /

Blinken označil Slovensko za kľúčového spojenca v NATO a partnera

01.06.2023 23:36

Americký minister zahraničia to uviedol na neformálnom zasadnutí Severoatlantickej rady v Osle, kde sa stretol aj so šéfom slovenskej diplomacie Miroslavom Wlachovským.

jadrová zbraň strela nuclear

USA ďalej obmedzujú spoluprácu s Ruskom po jeho pozastavení účasti na jadrovej dohode

01.06.2023 23:25

Ide o ďalšiu reakciu na februárové rozhodnutie Ruska pozastaviť účasť na dohode Nový START, ktorá obmedzovala počet aktívnych jadrových zbraní a ich nosičov.

USA / Vlajka / Diplomacia /

USA otvoria svoje prvé diplomatické zastúpenie severne od polárneho kruhu

01.06.2023 23:07

USA, Rusko, ako aj Čína čoraz viac vnímajú Arktídu ako strategickú oblasť, pretože klimatická zmena spôsobujú úbytok ľadu v Severnom ľadovom oceáne.

Kim Čong un

Juhokórejská tajná služba: Kim Čong-un váži 140 kíl a má vážne poruchy spánku

01.06.2023 22:57

Tajná služba sa zaoberá aj možnosťou, že sa Kim dostane do "začarovaného kruhu" väčšej závislosti od alkoholu a nikotínu, prípadne že sa jeho nespavosť ešte zhorší.

bonum

Pravdivé informácie k dôležitým témam na základe overených faktov.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 43
Celková čítanosť: 135939x
Priemerná čítanosť článkov: 3161x

Autor blogu

Kategórie