Založ si blog

Extrémne nízke IQ zistené u členov GLOBSEC-u

 

Náš všeobecne obľúbený premiér Igor Matovič už niekoľko mesiacov šíri strach medzi obyvateľmi Slovenska. Na jar, počas prvej vlny „pandémie“ šíril poplašné správy, najbližšie k tomu pridáva aj šírenie nenávistných prejavov. V čase keď šikanuje slovenských občanov nezmyselnými opatreniami tipu nosenia rúšok v reštaurácií (Americkí vedci asi zistili, že keď sedíte s pivom v ruke, vírus sa v reštaurácií nešíri, no keď dopijete, začne sa šíriť. Taktiež, že do 22:00 je neaktívny, po 22:00 naberá svoju vražednú silu…), vláda SR si aj tak neodpustila organizovanie GLOBSEC-u 2020. O pozvaní bieloruskej trpiteľky Cichanovskej písať nebudem. Zaujímať ma budú zverejnené fotografie, v porovnaní so zverejnenými informáciami na facebookovom profile Igor(k)a Matoviča.

4.10.2020 zverejnil Igor Matovič prebraný príspevok zo stránky Zomri, ktorá je všeobecne známa svojimi drzými a arogantnými prejavmi, ktoré podnecujú neslušné správanie.

Jedná sa o šialené výlevy istého lekára… Zarážajúce sú nenávistné prejavy, zarážajúcejšie, že to facebook ešte nezablokoval a naj(ne)záražujúcejšie, že si to dovolil zdieľať premiér SR.

Opakujem, že v čase rúškovej šikany a vyhrážania sa Slovákom sa organizovala akcia GLOBSEC. Z nej tiež vzišli nejaké tie fotografie.

VIDÍTE NIEKDE RÚŠKA? Ja totiž nie

 

Dňa 10.10.2020 v popoludňajších hodinách zverejnil Matovič na facebook profile nasledovný obrázok s popisom „Rýchlotest zadarmo“.

 

O pár hodín na to Matovič poprial na facebooku jeho priaznivcom dobrú noc. Pridal k tomu taktiež #ĎakujemŽeSteZodpovední

ĎAKUJEME pán premiér. Vašim rýchlotestom ste nám ukázali úroveň IQ u členov GLOBSEC-u, vrátane vás či pani prezidentky. Teraz je nám aspoň jasné, prečo tak zle nakladáte s mocou, ktorú vám dali ľudia vo voľbách . Podľa Matovičovho IQ testu sa nám pán premiér priznal, že jeho IQ nemá ďaleko od hodnoty „húpací koník“. Jeho nestálym a nepredvídateľným uvažovaním nám stále viac a viac odkrýva aj „rúško“ jeho predpokladov na vysokú štátnu funkciu.

Demokracia, si ešte na Slovensku, alebo ti zvoní umieračik?

18.08.2023

Je ešte demokracia súčasťou Slovenska? To je otázka, ktorú si kladú ľudia na Slovensku už dlho, no včera táto otázka eskalovala o to viac. Čo sa to tu vlastne deje pár týždňov pred dôležitými parlamentnými voľbami? Je zarážajúce, že Slovensku vládne samozvaný alipaša – Hamran. Človek ktorý by za demokratických okolností do svojej funkcie ani nebol zvolený, [...]

Nad NAKA sa zmráka?

19.08.2022

To čo predvádzajú niektorí príslušníci NAKA v posledných mesiacoch prekračuje všetky medze. Svojvôľa, nezákonnosť, šikana, zastrašovanie a hlúposti spôsobené kŕčom. Určití príslušníci NAKA, otvorene označovaný súčasným šéfom polície ako „naši chlapci“ totiž už vedia, že metódam ich práce bude onedlho koniec. V prírode má všetko svoju prirodzenú [...]

Rusofóbiu nepriniesla vojna na Ukrajine. Ide o dlhodobý program Západu

24.03.2022

Kroky Moskvy na Ukrajine odhalili hlboko zakorenený a latentný rasizmus voči ruskému ľudu, ktorý mnohé západné inštitúcie – v neposlednom rade Hollywood a staršie mainstreamové médiá – kultivujú už príliš dlho. Zo všetkých vojenských operácií, ktoré sa uskutočnili od začiatku milénia – v Afganistane, Iraku, Líbyi a Jemene (uskutočnili ich USA a NATO), je zrazu [...]

Ukrajina, F-16

Prídu konečne a pomôžu proti Rusom? Ukrajinci netrpezlivo čakajú na stíhačky F-16

24.02.2024 10:00

Bojové stroje F-16 sa už do istej miery stali symbolom toho, že Západ by pri vojenskej podpore Ukrajiny mohol postupovať rýchlejšie.

Rakúsko, polícia

Tri zabité ženy našla polícia v jednom z viedenských nevestincov

24.02.2024 09:54

Ženy zrejme prišli o život po útoku nožom, podozrivý má tiež rezné zranenia.

Vlk dravý / Canis lupus /

Francúzska vláda zjednodušila pravidlá na odstrel vlkov útočiacich na stáda

24.02.2024 09:48

Nezvyšuje sa počet vlkov, ktoré smú farmári a poľovníci zastreliť.

Katarína Mathernová, Richard Dírer

ta3 v Kyjeve: Noc bola pokojná. Veľvyslankyňa Mathernová: Ukrajinci sú odolní a vynachádzaví

24.02.2024 08:45

Život pre Ukrajincov napriek vojne ide ďalej, nechcú byť ustráchaní, povedala pre ta3 Katarína Mathernová, veľvyslankyňa Európskej únie na Ukrajine.

bonum

Pravdivé informácie k dôležitým témam na základe overených faktov.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 44
Celková čítanosť: 141758x
Priemerná čítanosť článkov: 3222x

Autor blogu

Kategórie