Založ si blog

Čo ešte musí spraviť? Podpáli Bratislavu?

Pri jeho výrokoch , myšlienkach či pózach už nikto nepochybuje, že je psychicky narušený. Choromyseľnosť našťastie málokedy prerastie až do šialenstva. S choromyseľným človekom sa dá ľahko manipulovať. Nevie vydržať mohutný psychický tlak. Aj preto, aktuálne robí to, čo robí. On to praktizuje pod zámienkou dobra, no choromyseľný človek si nedokáže uvedomiť dôsledky svojho konania. Hitler bol taktiež choromyseľný, a kroky, ktoré vykonal považoval za dobré a správne. „V mene ľudu“!

Mnoho ráz nám už ukázal svoju choromyseľnosť v priamom prenose. Pri psychickom vypätí sa to deje oveľa okatejšie. Slovenský národ by ho mal dostať na úplné psychické dno. Nebude už viac vedieť, čo zo sebou. Každým dňom nám bude viac a viac ukazovať svoju psychickú chorobu. Pre nás by bolo samozrejme najlepšie, keby psychický tlak nevydržal a odišiel z funkcie. Nedodržujme preto jeho „rady pomoci“. Bojkotujme jeho príkazy a zákazy. Robme si z neho srandu. Nezabúdajme na to, že každý z nás sa narodil ako slobodný. Pokiaľ tam budeme mať choromyseľného človeka, náboženského fanatika, agenta USA či jednoduchého sukničkára, bude to mať pre nás nepriaznivé dôsledky. Ignorujme ich. Keď nebudú mať silu, nevydržia.

To, že Slovensko je v problémoch, napokon priznala aj jedna primitívna teta, ktorej nulový talent jej nedovolil robiť bábkoherečku. Vyjadrila sa : „Štát je v srabe!“ Keby povedala, že je v svrabe, súhlasil by som s ňou! V podobe vysokopostavených činiteľov svrbí veľmi silno a je… hnusne nechutný. Reálny svrab vytvárajú malé roztoče, len do veľkosti 0,5 mm. Ten slovenský svrab vytvárajú roztoče omnoho väčšie, tak v rozmedzí 170 – 190 cm.

Nedávno som čítal status istého asistenta, ktorý počul vetu: „ Postaviť k múru a zastreliť!“ Neviem čo tým myslel, no pri súčasnej situácií plnej hnusných protislovenských roztočov, to už muselo napadnúť veľkému množstvu Slovákov.

Krutovládca Nero zničil (podpálil) Rím, „ten náš“ ničí celé Slovensko. Spôsobil škody, z ktorých sa bude krajina spamätávať ešte dlho. Ja si však myslím, že jeho psychický stav je natoľko vážny, že pre istotu by sa mu do rúk nemali dostať zápalky. Človek nikdy nevie.

Zákon o popieraní koronavírusu

24.11.2020

Žiadna, tak povediac, slobodná doba netrvá dlho. Počas histórie ľudstvo mnoho ráz čelilo potláčaniu práv a slobôd. Niekto si myslí, že ľudské práva rokmi narastajú. Opak je pravdou. Počas stredovekých antislobodných praktík sme sa ako ľudstvo vrátili v čase, a trvalo desaťročia, kým sa stav a právne povedomie vrátili do pôvodných koľají. Doba koronavírusová [...]

Testovanie alebo štátny teror?

29.10.2020

V sobotu a nedeľu sa na Slovensku uskutoční PROJEKT ŠTÁTNY TEROR. Zástancovia si ešte neuvedomujú jeho nevýhodný dopad na celkové spoločenské zdravie. Väčšina Slovákov je ochotná zúčastniť sa ho, no počet odporcov prudko narastá. Stačí si prečítať komentáre na facebooku pod príspevkami blázna alebo toho militaristického plešatého agenta USA. Choromyseľný [...]

Krása Slovanstva

23.10.2020

V čom spočíva krása slovanstva? V kultúre, krásnom území, výhodných ľuďoch…? Je nespochybniteľný fakt, že Slovania a obzvlášť Slováci sú výhodní ľudia s otvoreným srdcom i náručou. V 18. storočí publikoval nemecký filozof Johann Gottfried von Herder rozsiahlu prácu o Slovanoch. Vykreslil nás ako národ, ktorý má „krásny a mravný charakter, ktorý sa doma [...]

Dobytkár polícia

Ku koncu roka požiadalo o ukončenie služobného pomeru 962 policajtov

28.11.2020 16:41

V služobnom pomere je v súčasnosti vyše 22-tisíc policajtov. Obsadenosť sa pohybuje na úrovni 93 percent.

Mercedes diaľnica rýchlosť polícia auto

Za 206-kilometrovú rýchlosť na diaľnici dostal vodič 800-eurovú pokutu

28.11.2020 16:03

Vodič nemal pri sebe požadovanú hotovosť, policajti mu vystavili blok na pokutu.

Milan Krajniak, podkast, podcast,

Krajniak: Nepretestované deti by mali pokračovať v dištančnom vzdelávaní

28.11.2020 14:14

Ako pozitívny príklad uviedol minister testovanie v zariadeniach sociálnych služieb.

Peter Pellegrini

Hlas bez prekvapenia. Na sneme zvolili za šéfa Pellegriniho

28.11.2020 11:44, aktualizované: 13:19

Na ustanovujúcom sneme strany Hlas-SD zvolili Petra Pellegriniho za predsedu strany. Podpredsedami sú Denisa Saková, Richard Raši a Erik Tomáš.

bonum

Pravdivé informácie k dôležitým témam na základe overených faktov.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 14
Celková čítanosť: 28851x
Priemerná čítanosť článkov: 2061x

Autor blogu

Kategórie