Založ si blog

Zákon o popieraní koronavírusu

Žiadna, tak povediac, slobodná doba netrvá dlho. Počas histórie ľudstvo mnoho ráz čelilo potláčaniu práv a slobôd. Niekto si myslí, že ľudské práva rokmi narastajú. Opak je pravdou. Počas stredovekých antislobodných praktík sme sa ako ľudstvo vrátili v čase, a trvalo desaťročia, kým sa stav a právne povedomie vrátili do pôvodných koľají. Doba koronavírusová bude presne tá, o ktorej sa o 500 rokov budú deti učiť ako o stredoveku súčasnosti. Samozrejme, za predpokladu, že sa ľudstvo samo nevyhubí, resp. nebudú svetu vládnuť hnusní a fašistickí diktátori, prahnúci po miliardových kontách (a choromyseľní a blázniví poslíčkovia typu Igorko z Trnavy). Som optimista, verím, že zlo sa zničí samo. Otázne je, či sa sami zničia vrcholní predstavitelia deštruktívnej moci peňazí, alebo sa zničíme ako celok, zvaný ľudstvo na Zemeguli. Dúfam v to prvé.

17.11.1989 vraj na Slovensku začala demokracia a sloboda. Tá trvala zrejme iba milisekundu, keďže od 18.11.1989 už prestala platiť. Podľa rôznych nadácií, financovaných pochybnými západnými fondmi žije Európa v slobode, demokracií a usilovne buduje právne štáty. (Mimochodom zamysleli ste sa niekedy nad pojmom „právny štát“? Čo to je? Žiadna definícia neexistuje. Aj otrokári mali práva. Zmlátiť otroka, prípadne aj zabiť…. Tiež to bol právny štát, no nie…?) Práve v Európe sa tak často opakovaná sloboda rozplynula takmer do neznáma. Aké druhy slobôd dnes v našej spoločnosti nájdeme?

Sloboda slova? Asi nie. Povedzte SLOBODNE na ulici, že chcete žiť v spoločnosti bez migrantov, transgenderových dúhových pochodov, že by ste najradšej zaorali cigánsku osadu na poli za dedinou. Môžete to povedať? Prípadne, že nie ste presvedčený o zločinoch komunizmu? Ak máte takéto myšlienky, nemôžete ich prezentovať verejne. To však nie je sloboda slova. Americký model slobody slova tvrdí: „Hranie sa na vojnu, nie je vojna“. Presadzovateľom novodobej kapitalistickej slobody sa už tento model prestal páčiť.

Sloboda pohybu? Pár mesiacov dozadu by tieto riadky brala väčšina populácie ako sci- fi príbeh s príchuťou dobrého matrošu. Dámy a páni! TO JE REALITA! Je reálne možné, že budúci rok sa po iných krajinách poprechádzate len s Covid pasom povinného očkovania. To nie sú žiadne tzv. hoaxy a konšpirácie. Pri prvom probléme, resp. pseudoprobléme akým koronavírus je, stratili pojmy ako Schengenský priestor význam. V roku 2009 nám tu predstavitelia EÚ s úžasom otvárali cestu medzi nich. Vo veľkom sme mohli zahodiť pasy… Trvalo to 11 rokov, a sme tam kde sme boli. Akurát s tým problémom, že sa Európa začala ponárať do problému plného migrantov.

Máme tu aj nejakú slobodu vlastného tela? Slobodu, či si necháte spraviť lekársky zákrok alebo či sa dáte zaočkovať? Po novembrovom „dobrovoľnom“ testovaní sa mnoho ľudí osobne presvedčilo, po decembrovom sa presvedčí hádam viac. Ešte lepšie by bolo, odignorovať ho úplne, tak ako to spravím aj ja. Samozrejme opäť bude maximálne plne osobne „ DOBROVOĽNé“, ktoré ale podľa Matoviča vlastne nebude úplne dobrovoľné… teda, on sa nám priznal.. ani to prvé zas nebolo úplne dobrovoľné…hahaxixi. To kde sme, vážení? Predseda vlády je nekompetentný orgán (orgán v pohlavnom ústrojenstve), ktorý so svojou podlou družinou ničí Slovensko, a zbíja vlastných občanov v podobe nutnosti vykonať so sebou lekársky zákrok! Ak nevykonáte, prídete o peniaze. To je na úrovni zbojníctva a pirátstva.

Ale nezabúdajme, sme predsa slobodní. Fuj fuj, čo bolo predtým, ten hnusný socializmus, keď sme mali sociálne výhody, nemohli sme cestovať bleee… ten hnusný Mečiar, ten hnusný Fico. On je všetkému na vine, fuuuuj, Kotleba, Harabin, Čarnogurský a ďalší… Je to teraz strašné ale bleee to ostatné je otras, ešte radšej nech je tu ten Matovič. Aspoň všetkých zlých pozatvára . (Nezabúdajte na to, aby za názor raz nezavrel aj vás).

Nie je to zrovna filozofické a napohľad krásne čítanie, no je to postoj, stále veľkej skupiny Slovákov. Ľudia, prosím, spamätajte sa a začnite používať rozum.

Pri čítaní epitafu na náhrobnom kameni slobody v dnešnej spoločnosti už chýba len zopár… Čo tak zapracovať do legislatívy zákon o popieraní koronavírusu.

  • 23, ods. a) Kto popiera následky koronavírusu na ekonomike Slovenskej republiky, či na psychike a majetku jednotlivca, ktoré boli spôsobené ničivými vlnami pandémie potrestá sa odňatím slobody na 3 až 5 rokov
  • 23, ods. b) Kto navádza ostatných na nedodržiavanie pandemických opatrení, či navádza iných občanov SR na odpor voči očkovaniu, potrestá sa odňatím slobody na 5 až 10 rokov.
  • 23, ods. c) Kto sa vedome nedal zaočkovať a ani nenosí rúško potrestá sa odňatím slobody až na ……

Drahí Slováci,

Uvažujte, overujte informácie a neverte všetkému, čo vám natára táto fanaticko – populistická vládna garnitúra. Nedajme si vziať slobodu. Vašu, vašich blízkych a celého Slovenského národa. Prenasledovanie za protisystémové a protivládne názory vedie k totalite, a tú predsa nechceme. Dejú sa tu zákulisné ťahy, ktoré pre tzv. pandémiu nevidno. Ako keď kúzelník zamáva paličkou a ukáže vám, aby ste sa  pozerali TAM. Popri tom sa kúzlo deje úplne inde a vy nakoniec len neveriacky krútite hlavou. Volá sa to odvedenie pozornosti. To sa deje práve teraz, a keď sa to skončí budete len neveriacky krútiť hlavou, čo sa to stalo priamo pred vašim zrakom. Vtedy však už bude kúzlo dokonané.

Bojujte za spravodlivosť!  VERÍM V SKUTOČNE SLOBODNÝ SLOVENSKÝ NÁROD!

Veľká úmrtnosť. Kvôli COVID-u ? Alebo kvôli zanedbanej starostlivosti? ??

10.02.2021

V decembri roku 2020 údajne na území Slovenska zomrelo najviac ľudí od 2. svetovej vojny. Kvôli čomu? Alebo skôr, kvôli komu??? Údaje zo zdroja TASR (Link: https://www.teraz.sk/slovensko/vlani-zomrelo-v-sr-takmer-59000-ludi/526950-clanok.html) udávajú, že minulý rok bol rekordný v počtoch úmrtí. Ako všetko v dobe covidovej sa samozrejme pripisuje…. no hádajte [...]

Milan Lučanský, resp. novodobý hon na čarodejnice

30.12.2020

Milan Lučanský sa pokúsil spáchať samovraždu. Informácia, ktorá od včera plní titulky všetkých médií. Vcelku šokujúca správa. Generál Lučanský bol zobraný do väzby na väzobné stíhanie pre ÚDAJNÝ trestný čin brania úplatku. Začnem po poriadku. Z väzobného stíhania sa od nastúpenia totalitárnej vlády, na ktorého čele stojí najznámejší slovenský blázon, [...]

Nenechajte si kaziť Vianoce vakcinačnou propagandou

27.12.2020

Očkovanie naživo v televízií, obmedzovanie osobnej slobody, nenávisť medzi ľuďmi… Žiaľ, to je aktuálna situácia. Politici a „korona“ lekári nám od včera znepríjemňujú krásne sviatky. Predbiehajú sa v tom, kto sa dá zaočkovať prv, kto bude viac „zodpovedný“. Je to tak vtipné, ako smiech Vlasty Buriána. Neviem, čo sledujú týmto verejným [...]

Katolík / Katolíci / Seminár / Kňaz / Kňazský seminár / cirkev / modlitba /

Obeťami zneužívania v katolíckej cirkvi vo Francúzsku bolo zrejme desaťtisíc detí

02.03.2021 22:37

Najnovšie závery vyšetrovania predstavujú výrazný nárast oproti údajom vlani z júna, keď komisia informovala o 3000 obetiach.

Sputnik, koronavírus

Maďarský očkovací preukaz zamlčiava pôvod vakcíny

02.03.2021 22:31

Maďari, ktorí boli zaočkovaní dvoma dávkami proti koronavírusu, o tom od pondelka dostávajú oficiálne potvrdenie bez údaju pôvodu vakcíny.

Tomáš Valášek, Ide o pravdu

Valášek v Ide o pravdu: Matovič napľul do tváre spojencom v EÚ

02.03.2021 20:00

„Podmienkou výmeny premiéra Igora Matoviča je spojenectvo Richarda Sulíka a Veroniky Remišovej,“ povedal v relácii Ide o pravdu nezaradený poslanec Tomáš Valášek.

Krajčí

Epidemická situácia sa podľa Krajčího zhoršila, menia očkovaciu stratégiu

02.03.2021 18:25, aktualizované: 20:33

Najhoršia situácia je v nemocniciach. Počet voľných lôžok na umelej pľúcnej ventilácii je nízky. Od pondelka sa zvýši počet čiernych okresov na 30.

bonum

Pravdivé informácie k dôležitým témam na základe overených faktov.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 21
Celková čítanosť: 43696x
Priemerná čítanosť článkov: 2081x

Autor blogu

Kategórie