Založ si blog

Dajme do lockdownu Matoviča

Mám návrh. Lockdown bude, no a zákaz vychádzania by sme predsa len mali zrealizovať. Keď po celoplošnom testovaní nastala situácia, že zákaz vychádzania mali len tí neotestovaní, mohli by sme sa príkladu zákazu vychádzania pre vybraných jedincov držať.

Ako prvého a jediného by sme mohli dať do úplného lockdownu jedného chlapčeka, volá sa Igor Matovič. Je nerozvážny, pomstychtivý a choromyseľný. Chudáčikovi mu trošku chýba nejaké to koliesko.

Podmienky lockdownu:

  1. Vychádzať z izby len 2 krát za deň (prvýkrát na WC, druhýkrát na jedlo). Pri tejto povolenej vychádzke by musel mať ústa zaviazané šatkou (aby náhodou nevypotil nejakú somarinu). Ak vyjde von aj tretíkrát, ďalší deň nebude môcť vyjsť von vôbec a do izby dostane nočník…. s nakreslenými hviezdičkami. Šatku z úst si nesmie zložiť ani počas jedenia!
  2. Výnimku na pobyt vo vonkajšom prostredí by mal 1 krát za 2 týždne. Podmienka vychádzky by bolo vodítko uviazané na krku s dĺžkou lana 15 metrov. Na hlave čierny sáčok do koša, no a samozrejme odstup od ostatných minimálne 6,32 metra.
  3. Zákaz prístupu na internet platí pre Igora neobmedzene. Jeho statusy a činnosť na sociálnych sieťach totiž spôsobuje spoločnosti len problémy. Samozrejme to platí aj o tom, keby chcel šíriť svoje choromyseľné myšlienkové vírusy. Tie by totiž mohli spôsobiť zbytočné nepríjemnosti a chaos.
  4. Každý deň o 16:34 sa však Igor pripojí na online sieť (jediná výnimka na používanie internetu) a oblečie sa do kazajky. Veľkej, pevnej… 6 hodín, až do 22:34 by bol tento prenos online vysielaný prostredníctvom internetu a na novozriadenom verejnoprávnom kanáli „Štvorka RTVS“. Ľudia by si teda mohli oddýchnuť pri pohľade na Igora v kazajke počas oddychu pri čaji o piatej, a namiesto večerného filmu
  5. Každý deň budete samozrejme informovaní o Igorovom lockdowne aj počas hlavného spravodajského prúdu. Budú zverejnené, koľko krát sa popišal a pokakal, koľko ráz kričal, že treba testovať a testovať. Zverejnená bude pravidelne aj jeho telesná teplota.

Po takomto lockdowne a prevýchove bude pridelená Igorovi spoločensky prospešná práca napr. kopanie kanálov alebo ťažba dreva. Po 24 dňoch bez rečí by postúpil na pozíciu baníka. Je to mimoriadne dôležitá a ťažká profesia. Igor by na jeho bludy a konšpirácie už nemal čas ani energiu. Konečne by sa vybúril.

 

Spustenie tohto lockdownu s online prenosmi už čoskoro!

Dobré a zlé protesty alebo super Bielorusi, hnusní Slováci

02.08.2021

Začíname si zvykať. Protesty sa delia na 2 druhy. Dobré a zlé. Dobré sú tie, ktoré sú podporované západom, liberálnymi štruktúrami. Organizujú ich ľudia, ktorým národná hrdosť na Slovensko nič nevraví. Herci, pravicovo – liberálni politici, novinári mainstremu. Protestujúci sú väčšinou mladí puberťáci, sfanatizovaní liberáli, ľudia nosiaci dúhové [...]

Dezinformácie o dnešnom proteste v Bratislave

29.07.2021

No, tak si to zhrňme. Dnes sa v Bratislave uskutočnil protest proti zákonu, ktorý pokojne môžeme nazvať zákonom šikanovania nezaočkovaných ľudí. Keďže som sa tohto protestu ako hrdý Slovák zúčastnil, viem ho posúdiť úplne objektívne. Po príchode domov, prečítaní niektorých mainstreamových médií a hlavne po pozretí správ na RTVS som sa už ani nerozčuľoval. Čo [...]

Zákon o odbornom vzdelaní a inteligenčných predpokladoch na výkon poslanca NR SR?

28.07.2021

Skúste si predstaviť, že prídete na letisko a dozviete sa, že pilot, ktorý má pilotovať Vaše lietadlo, má už síce nejaké teoretické vedomosti a na obrázku videl, ako vyzerá kokpit zvnútra, no neprešiel žiadnym odborným výcvikom. Viete si predstaviť hasiča, ktorý príde na miesto činu, no len sa bezprizorne díva a nevie, čo robiť alebo lekára, ktorý sa Vás chystá [...]

Zuzana Čaputová

Prejav prezidentky Čaputovej o stave republiky

28.09.2021 12:06

Prečítajte si celé znenie prejavu prezidentky Zuzany Čaputovej o stave republiky, ktorý predniesla v pléne NR SR pred poslancami parlamentu.

lekár doktor JIS nemocnica koronavírus lôžko

Koronavírus bol v auguste dvanástou najčastejšou príčinou úmrtí v SR

28.09.2021 10:32

Na Slovensku zomrelo v auguste 2021 o päť percent osôb menej, ako bol priemer rovnakého mesiaca v posledných piatich rokoch.

testovanie, koronavírus, COVID-19

Vírus si vyžiadal ďalších desať životov. Pribudlo vyše tisíc infikovaných

28.09.2021 10:08, aktualizované: 10:40

Počet hospitalizovaných stúpol o 23, v nemocniciach tak aktuálne leží 523 pacientov s koronavírusom.

Robert Fico / Peter Pellegrini /

Politológ: Pozvanie Hegera, Kollára aj Fica s Pellegrinim je od prezidentky vyvážené

28.09.2021 09:54

Politológ Michal Cirner považuje zloženie pozvaných k prezidentke na diskusiu o bezpečnostných zložkách za vyvážené a nadstranícke.

bonum

Pravdivé informácie k dôležitým témam na základe overených faktov.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 24
Celková čítanosť: 67444x
Priemerná čítanosť článkov: 2810x

Autor blogu

Kategórie