Založ si blog

Dajme do lockdownu Matoviča

Mám návrh. Lockdown bude, no a zákaz vychádzania by sme predsa len mali zrealizovať. Keď po celoplošnom testovaní nastala situácia, že zákaz vychádzania mali len tí neotestovaní, mohli by sme sa príkladu zákazu vychádzania pre vybraných jedincov držať.

Ako prvého a jediného by sme mohli dať do úplného lockdownu jedného chlapčeka, volá sa Igor Matovič. Je nerozvážny, pomstychtivý a choromyseľný. Chudáčikovi mu trošku chýba nejaké to koliesko.

Podmienky lockdownu:

  1. Vychádzať z izby len 2 krát za deň (prvýkrát na WC, druhýkrát na jedlo). Pri tejto povolenej vychádzke by musel mať ústa zaviazané šatkou (aby náhodou nevypotil nejakú somarinu). Ak vyjde von aj tretíkrát, ďalší deň nebude môcť vyjsť von vôbec a do izby dostane nočník…. s nakreslenými hviezdičkami. Šatku z úst si nesmie zložiť ani počas jedenia!
  2. Výnimku na pobyt vo vonkajšom prostredí by mal 1 krát za 2 týždne. Podmienka vychádzky by bolo vodítko uviazané na krku s dĺžkou lana 15 metrov. Na hlave čierny sáčok do koša, no a samozrejme odstup od ostatných minimálne 6,32 metra.
  3. Zákaz prístupu na internet platí pre Igora neobmedzene. Jeho statusy a činnosť na sociálnych sieťach totiž spôsobuje spoločnosti len problémy. Samozrejme to platí aj o tom, keby chcel šíriť svoje choromyseľné myšlienkové vírusy. Tie by totiž mohli spôsobiť zbytočné nepríjemnosti a chaos.
  4. Každý deň o 16:34 sa však Igor pripojí na online sieť (jediná výnimka na používanie internetu) a oblečie sa do kazajky. Veľkej, pevnej… 6 hodín, až do 22:34 by bol tento prenos online vysielaný prostredníctvom internetu a na novozriadenom verejnoprávnom kanáli „Štvorka RTVS“. Ľudia by si teda mohli oddýchnuť pri pohľade na Igora v kazajke počas oddychu pri čaji o piatej, a namiesto večerného filmu
  5. Každý deň budete samozrejme informovaní o Igorovom lockdowne aj počas hlavného spravodajského prúdu. Budú zverejnené, koľko krát sa popišal a pokakal, koľko ráz kričal, že treba testovať a testovať. Zverejnená bude pravidelne aj jeho telesná teplota.

Po takomto lockdowne a prevýchove bude pridelená Igorovi spoločensky prospešná práca napr. kopanie kanálov alebo ťažba dreva. Po 24 dňoch bez rečí by postúpil na pozíciu baníka. Je to mimoriadne dôležitá a ťažká profesia. Igor by na jeho bludy a konšpirácie už nemal čas ani energiu. Konečne by sa vybúril.

 

Spustenie tohto lockdownu s online prenosmi už čoskoro!

Demokracia, si ešte na Slovensku, alebo ti zvoní umieračik?

18.08.2023

Je ešte demokracia súčasťou Slovenska? To je otázka, ktorú si kladú ľudia na Slovensku už dlho, no včera táto otázka eskalovala o to viac. Čo sa to tu vlastne deje pár týždňov pred dôležitými parlamentnými voľbami? Je zarážajúce, že Slovensku vládne samozvaný alipaša – Hamran. Človek ktorý by za demokratických okolností do svojej funkcie ani nebol zvolený, [...]

Nad NAKA sa zmráka?

19.08.2022

To čo predvádzajú niektorí príslušníci NAKA v posledných mesiacoch prekračuje všetky medze. Svojvôľa, nezákonnosť, šikana, zastrašovanie a hlúposti spôsobené kŕčom. Určití príslušníci NAKA, otvorene označovaný súčasným šéfom polície ako „naši chlapci“ totiž už vedia, že metódam ich práce bude onedlho koniec. V prírode má všetko svoju prirodzenú [...]

Rusofóbiu nepriniesla vojna na Ukrajine. Ide o dlhodobý program Západu

24.03.2022

Kroky Moskvy na Ukrajine odhalili hlboko zakorenený a latentný rasizmus voči ruskému ľudu, ktorý mnohé západné inštitúcie – v neposlednom rade Hollywood a staršie mainstreamové médiá – kultivujú už príliš dlho. Zo všetkých vojenských operácií, ktoré sa uskutočnili od začiatku milénia – v Afganistane, Iraku, Líbyi a Jemene (uskutočnili ich USA a NATO), je zrazu [...]

Ukrajina, F-16

Prídu konečne a pomôžu proti Rusom? Ukrajinci netrpezlivo čakajú na stíhačky F-16

24.02.2024 10:00

Bojové stroje F-16 sa už do istej miery stali symbolom toho, že Západ by pri vojenskej podpore Ukrajiny mohol postupovať rýchlejšie.

Rakúsko, polícia

Tri zabité ženy našla polícia v jednom z viedenských nevestincov

24.02.2024 09:54

Ženy zrejme prišli o život po útoku nožom, podozrivý má tiež rezné zranenia.

Vlk dravý / Canis lupus /

Francúzska vláda zjednodušila pravidlá na odstrel vlkov útočiacich na stáda

24.02.2024 09:48

Nezvyšuje sa počet vlkov, ktoré smú farmári a poľovníci zastreliť.

Katarína Mathernová, Richard Dírer

ta3 v Kyjeve: Noc bola pokojná. Veľvyslankyňa Mathernová: Ukrajinci sú odolní a vynachádzaví

24.02.2024 08:45

Život pre Ukrajincov napriek vojne ide ďalej, nechcú byť ustráchaní, povedala pre ta3 Katarína Mathernová, veľvyslankyňa Európskej únie na Ukrajine.

bonum

Pravdivé informácie k dôležitým témam na základe overených faktov.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 44
Celková čítanosť: 141753x
Priemerná čítanosť článkov: 3222x

Autor blogu

Kategórie