Založ si blog

Veľká úmrtnosť. Kvôli COVID-u ? Alebo kvôli zanedbanej starostlivosti? ??

 

V decembri roku 2020 údajne na území Slovenska zomrelo najviac ľudí od 2. svetovej vojny. Kvôli čomu? Alebo skôr, kvôli komu???

Údaje zo zdroja TASR (Link: https://www.teraz.sk/slovensko/vlani-zomrelo-v-sr-takmer-59000-ludi/526950-clanok.html) udávajú, že minulý rok bol rekordný v počtoch úmrtí. Ako všetko v dobe covidovej sa samozrejme pripisuje…. no hádajte čomu? Predsa COVIDU! Údaje štatistického úradu SR tvrdia, že do konca septembra sa úmrtnosť na Slovensku vôbec nezvýšila.

(Otázka č. 1 : Koľko klamlivých dezinformácií  a hoaxov vytvorili niektorí politici a niektoré média v lete minulého roka? Svorne predsa tvrdili už v Septembri o zvýšenej úmrtnosti, o tom ako nestíhajú krematória. Čo to bol za blud? V septembri? Odkiaľ čerpali informácie, keď teraz ŠÚ SR oficiálne oznámil, že do začiatku októbra sa úmrtnosť nezvýšila! )

Pokračujeme ďalej. Od začiatku októbra do konca Novembra sa úmrtnosť zvýšila. Vraj kvôli Covidu.

(Otázka č. 2: Kde máme dôkaz o tom, že vyššia úmrtnosť bola spôsobená COVID pozitívnymi ľuďmi? Čo ak bola spôsobená zanedbanou zdravotnou starostlivosťou, v dôsledku koronašialenstva? Ľuďom sa odkladajú operácie, vyšetrenia… To nespôsobuje zvýšenú úmrtnosť?)

Najvyššia úmrtnosť bola v mesiaci december 2020. Najviac z toho bolo seniorov vo veku 65 – 74 rokov.

(Otázka č. 3: Kedy sa realizovalo prvé kolo celoplošného testovania? V prvých dvoch týždňoch mesiaca November. Odkedy vás nemocnice neošetria ani na banálny problém? A ak áno, len s negatívnym testom? Žeby od Novembra? Následok celoplošného testovania? Áno, presne tak! )

(Otázka č.4 : Čo ak vyššia úmrtnosť vôbec nie je spôsobená koronavírusom, ale totálne zanedbanou zdravotnou starostlivosťou občanov SR? Kto je na zdravotnú starostlivosť najviac odkázaní? No predsa seniori. )

Týmto seniorom dopriali naši fašistickí vládcovia ešte bonus v podobe povinného testovania. Viem je to krutá veta, ale hodí sa sem lepšie, ako čokoľvek iné. NECH ICH TO DORAZÍ! My aspoň zarobíme! Asi tak by sa dalo v skratke popísať uvažovanie Krajčího, Naďa, Krajniaka… No a samozrejme toho najkorunovanejšieho z korunovaných – Matoviča. A zarobiť na tom zarobili veľmi pekne!

Množstvo Slovákov stále nechápe, že COVID nie je jediné, čo vás môže zabiť. Včas nezistená rakovina, infarkt či mŕtvica napr. zo zvýšeného psychického tlaku, ale aj zápal pľúc, priedušiek či chrípka z niekoľkohodinového čakania v zime a pri mase ďalších ľudí… Áno, aj to spôsobuje smrť.

Za zločiny proti ľudskosti raz budú vládni šmejdi súdení. Som o tom presvedčený. Choromyseľné opatrenia oproti ostatným krajinám si ich počkajú na súdoch už o niekoľko rokov.

Nakoniec už len jedno. #referendum2021

Dobré a zlé protesty alebo super Bielorusi, hnusní Slováci

02.08.2021

Začíname si zvykať. Protesty sa delia na 2 druhy. Dobré a zlé. Dobré sú tie, ktoré sú podporované západom, liberálnymi štruktúrami. Organizujú ich ľudia, ktorým národná hrdosť na Slovensko nič nevraví. Herci, pravicovo – liberálni politici, novinári mainstremu. Protestujúci sú väčšinou mladí puberťáci, sfanatizovaní liberáli, ľudia nosiaci dúhové [...]

Dezinformácie o dnešnom proteste v Bratislave

29.07.2021

No, tak si to zhrňme. Dnes sa v Bratislave uskutočnil protest proti zákonu, ktorý pokojne môžeme nazvať zákonom šikanovania nezaočkovaných ľudí. Keďže som sa tohto protestu ako hrdý Slovák zúčastnil, viem ho posúdiť úplne objektívne. Po príchode domov, prečítaní niektorých mainstreamových médií a hlavne po pozretí správ na RTVS som sa už ani nerozčuľoval. Čo [...]

Zákon o odbornom vzdelaní a inteligenčných predpokladoch na výkon poslanca NR SR?

28.07.2021

Skúste si predstaviť, že prídete na letisko a dozviete sa, že pilot, ktorý má pilotovať Vaše lietadlo, má už síce nejaké teoretické vedomosti a na obrázku videl, ako vyzerá kokpit zvnútra, no neprešiel žiadnym odborným výcvikom. Viete si predstaviť hasiča, ktorý príde na miesto činu, no len sa bezprizorne díva a nevie, čo robiť alebo lekára, ktorý sa Vás chystá [...]

NAKA

NAKA obvinila v rámci protidrogovej akcie 15 osôb vrátane "influencerky" Plačkovej

28.09.2021 12:30, aktualizované: 12:58

NAKA pri protidrogovej akcii na západe Slovenska zaistila viac ako deväť kilogramov pervitínu.

Zuzana Čaputová

Prejav prezidentky Čaputovej o stave republiky

28.09.2021 12:06

Prečítajte si celé znenie prejavu prezidentky Zuzany Čaputovej o stave republiky, ktorý predniesla v pléne NR SR pred poslancami parlamentu.

lekár doktor JIS nemocnica koronavírus lôžko

Koronavírus bol v auguste dvanástou najčastejšou príčinou úmrtí v SR

28.09.2021 10:32

Na Slovensku zomrelo v auguste 2021 o päť percent osôb menej, ako bol priemer rovnakého mesiaca v posledných piatich rokoch.

testovanie, koronavírus, COVID-19

Vírus si vyžiadal ďalších desať životov. Pribudlo vyše tisíc infikovaných

28.09.2021 10:08, aktualizované: 10:40

Počet hospitalizovaných stúpol o 23, v nemocniciach tak aktuálne leží 523 pacientov s koronavírusom.

bonum

Pravdivé informácie k dôležitým témam na základe overených faktov.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 24
Celková čítanosť: 67448x
Priemerná čítanosť článkov: 2810x

Autor blogu

Kategórie