Založ si blog

Veľká úmrtnosť. Kvôli COVID-u ? Alebo kvôli zanedbanej starostlivosti? ??

 

V decembri roku 2020 údajne na území Slovenska zomrelo najviac ľudí od 2. svetovej vojny. Kvôli čomu? Alebo skôr, kvôli komu???

Údaje zo zdroja TASR (Link: https://www.teraz.sk/slovensko/vlani-zomrelo-v-sr-takmer-59000-ludi/526950-clanok.html) udávajú, že minulý rok bol rekordný v počtoch úmrtí. Ako všetko v dobe covidovej sa samozrejme pripisuje…. no hádajte čomu? Predsa COVIDU! Údaje štatistického úradu SR tvrdia, že do konca septembra sa úmrtnosť na Slovensku vôbec nezvýšila.

(Otázka č. 1 : Koľko klamlivých dezinformácií  a hoaxov vytvorili niektorí politici a niektoré média v lete minulého roka? Svorne predsa tvrdili už v Septembri o zvýšenej úmrtnosti, o tom ako nestíhajú krematória. Čo to bol za blud? V septembri? Odkiaľ čerpali informácie, keď teraz ŠÚ SR oficiálne oznámil, že do začiatku októbra sa úmrtnosť nezvýšila! )

Pokračujeme ďalej. Od začiatku októbra do konca Novembra sa úmrtnosť zvýšila. Vraj kvôli Covidu.

(Otázka č. 2: Kde máme dôkaz o tom, že vyššia úmrtnosť bola spôsobená COVID pozitívnymi ľuďmi? Čo ak bola spôsobená zanedbanou zdravotnou starostlivosťou, v dôsledku koronašialenstva? Ľuďom sa odkladajú operácie, vyšetrenia… To nespôsobuje zvýšenú úmrtnosť?)

Najvyššia úmrtnosť bola v mesiaci december 2020. Najviac z toho bolo seniorov vo veku 65 – 74 rokov.

(Otázka č. 3: Kedy sa realizovalo prvé kolo celoplošného testovania? V prvých dvoch týždňoch mesiaca November. Odkedy vás nemocnice neošetria ani na banálny problém? A ak áno, len s negatívnym testom? Žeby od Novembra? Následok celoplošného testovania? Áno, presne tak! )

(Otázka č.4 : Čo ak vyššia úmrtnosť vôbec nie je spôsobená koronavírusom, ale totálne zanedbanou zdravotnou starostlivosťou občanov SR? Kto je na zdravotnú starostlivosť najviac odkázaní? No predsa seniori. )

Týmto seniorom dopriali naši fašistickí vládcovia ešte bonus v podobe povinného testovania. Viem je to krutá veta, ale hodí sa sem lepšie, ako čokoľvek iné. NECH ICH TO DORAZÍ! My aspoň zarobíme! Asi tak by sa dalo v skratke popísať uvažovanie Krajčího, Naďa, Krajniaka… No a samozrejme toho najkorunovanejšieho z korunovaných – Matoviča. A zarobiť na tom zarobili veľmi pekne!

Množstvo Slovákov stále nechápe, že COVID nie je jediné, čo vás môže zabiť. Včas nezistená rakovina, infarkt či mŕtvica napr. zo zvýšeného psychického tlaku, ale aj zápal pľúc, priedušiek či chrípka z niekoľkohodinového čakania v zime a pri mase ďalších ľudí… Áno, aj to spôsobuje smrť.

Za zločiny proti ľudskosti raz budú vládni šmejdi súdení. Som o tom presvedčený. Choromyseľné opatrenia oproti ostatným krajinám si ich počkajú na súdoch už o niekoľko rokov.

Nakoniec už len jedno. #referendum2021

Nad NAKA sa zmráka?

19.08.2022

To čo predvádzajú niektorí príslušníci NAKA v posledných mesiacoch prekračuje všetky medze. Svojvôľa, nezákonnosť, šikana, zastrašovanie a hlúposti spôsobené kŕčom. Určití príslušníci NAKA, otvorene označovaný súčasným šéfom polície ako „naši chlapci“ totiž už vedia, že metódam ich práce bude onedlho koniec. V prírode má všetko svoju prirodzenú [...]

Rusofóbiu nepriniesla vojna na Ukrajine. Ide o dlhodobý program Západu

24.03.2022

Kroky Moskvy na Ukrajine odhalili hlboko zakorenený a latentný rasizmus voči ruskému ľudu, ktorý mnohé západné inštitúcie – v neposlednom rade Hollywood a staršie mainstreamové médiá – kultivujú už príliš dlho. Zo všetkých vojenských operácií, ktoré sa uskutočnili od začiatku milénia – v Afganistane, Iraku, Líbyi a Jemene (uskutočnili ich USA a NATO), je zrazu [...]

COVID je mŕtvy, nech žije vojna. .. ?!

03.03.2022

Kráľ je mŕtvy, nech žije kráľ. Tradičná francúzska fráza pri menovaní nového panovníka je dnes aktuálnejšia, ako kedykoľvek predtým. Za „kráľa“ súčasného sveta dnes nemusíme považovať konkrétnu osobu. Korunovať za vládcu môžeme z hrdosťou problémy ovládajúce ľudstvo, inak povedané, prostriedky na ovládanie ľudskej mysle istými skupinami. Ozaj, [...]

Antony Blinken / Miroslav Wlachovský /

Blinken označil Slovensko za kľúčového spojenca v NATO a partnera

01.06.2023 23:36

Americký minister zahraničia to uviedol na neformálnom zasadnutí Severoatlantickej rady v Osle, kde sa stretol aj so šéfom slovenskej diplomacie Miroslavom Wlachovským.

jadrová zbraň strela nuclear

USA ďalej obmedzujú spoluprácu s Ruskom po jeho pozastavení účasti na jadrovej dohode

01.06.2023 23:25

Ide o ďalšiu reakciu na februárové rozhodnutie Ruska pozastaviť účasť na dohode Nový START, ktorá obmedzovala počet aktívnych jadrových zbraní a ich nosičov.

USA / Vlajka / Diplomacia /

USA otvoria svoje prvé diplomatické zastúpenie severne od polárneho kruhu

01.06.2023 23:07

USA, Rusko, ako aj Čína čoraz viac vnímajú Arktídu ako strategickú oblasť, pretože klimatická zmena spôsobujú úbytok ľadu v Severnom ľadovom oceáne.

Kim Čong un

Juhokórejská tajná služba: Kim Čong-un váži 140 kíl a má vážne poruchy spánku

01.06.2023 22:57

Tajná služba sa zaoberá aj možnosťou, že sa Kim dostane do "začarovaného kruhu" väčšej závislosti od alkoholu a nikotínu, prípadne že sa jeho nespavosť ešte zhorší.

bonum

Pravdivé informácie k dôležitým témam na základe overených faktov.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 43
Celková čítanosť: 135947x
Priemerná čítanosť článkov: 3162x

Autor blogu

Kategórie