Založ si blog

Dobré a zlé protesty alebo super Bielorusi, hnusní Slováci

Začíname si zvykať. Protesty sa delia na 2 druhy. Dobré a zlé. Dobré sú tie, ktoré sú podporované západom, liberálnymi štruktúrami. Organizujú ich ľudia, ktorým národná hrdosť na Slovensko nič nevraví. Herci, pravicovo – liberálni politici, novinári mainstremu. Protestujúci sú väčšinou mladí puberťáci, sfanatizovaní liberáli, ľudia nosiaci dúhové vlajočky a Slováci, ktorí podľahli tlaku rôznych protislovenských síl. Protesty sú výrazne propagované médiami. Taktiež sú dobré, výborné, úžasné a za slobodu, top, naj… Napríklad „Za slušné Slovensko“. Protest od vraždy Jána Kuciaka až po parlamentné voľby 2020 dokázal sfanatizovať klamstvami veľké množstvo Slovákov. Žiaľ… Toto slušné Slovensko to dotiahlo až tak ďaleko, že na Slovensku vznikla vláda 4 strán. Oľano (arogantní alebo jednoduchí ľudia na čele s choromyseľným predsedom), Sme rodina (na čele s mafiánom a skrachovaným prezidentským kandidátom, ktorý si pri najväčšej potupe Slovenského národa oblečie rybárske maskáče a akciu nazve druhým SNP), SaS (podnikateľskou stranou, ktorej členovia prepočítavajú ľudské životy na peniaze) a Za ľudí (stranou, ktorá vznikla na podstavci prezidenta, úžerníka, a ktorej sa dnes snažia šéfovať 3 politici s dôveryhodnosťou podobnou percentami nízkotučného mlieka). Toto slušné Slovensko to dotiahlo tak ďaleko, že sú ľudia zatváraní do väzby len na základe výpovede kajúcnikov, že sú bežní Slováci nazývaní opicami, dezolátmi, magormi. K tomuto dospeli tie užasné protesty. K tomuto speje aj Bielorusko. Protesty v tejto krajine sú takmer totožné s protestami Za slušné Slovensko, ktoré vznikli na základe klamstiev… Stačí sa pozrieť ako sa prezidentka Slovenska vyjadruje k tete Cichanovskej, a ako laxne pristupuje k požiadavkám Slovákov.

Akonáhle protesty zorganizujú pronárodní Slováci, hneď je zle. Je to dezolátstvo, klamstvo, hnusoba. Protesty nie sú podporované médiami a sú zatracované. Z pohľadu protislovenských síl je to logické. Samozrejme, že nechcú, aby sa Slováci mobilizovali. Vedia o ich sile pri zjednotení. Z nášho pohľadu si však tieto psie hlasy nemôžeme všímať. Psy štekajú, karavan ide ďalej. Tak by som charakterizoval vzťah protislovenských síl s pronárodnými. To, kto je pes a kto karavan je myslím jasné. Na Slovensku sa dejú otrasné veci. Z demokracie pre všetkých sa stáva demokracia vyvolených. Pokiaľ nebudete skákať, ako oni pískajú, budete dezoláti. Treba to však ignorovať. Hádam si nenecháme určovať pravidlá mafiánmi, fašistami, psychopatmi a podobnými kreatúrami tejto vlády. Jedine ak budeme ďalej protestovať a ukazovať svoju silu, môžeme dosiahnuť viac. A ešte jedna dôležitá vec. IGNORÁCIA. Netrápte sa a nepodľahnite negativizmom, ktoré tu títo fašisti rozosievajú. Nenechajte sa rozhodiť tým, že vás nazvú dezolátmi… Pri protestoch, protestujte, no inak vypnite sociálne siete, trávte čas s rodinou, prechádzajte sa po lese… A hlavne. Nedajte sa očkovať len kvôli dovolenkám v zahraničí či názorom kamarátov. Kto sa chce biť, palicu si nájde vždy.

Nad NAKA sa zmráka?

19.08.2022

To čo predvádzajú niektorí príslušníci NAKA v posledných mesiacoch prekračuje všetky medze. Svojvôľa, nezákonnosť, šikana, zastrašovanie a hlúposti spôsobené kŕčom. Určití príslušníci NAKA, otvorene označovaný súčasným šéfom polície ako „naši chlapci“ totiž už vedia, že metódam ich práce bude onedlho koniec. V prírode má všetko svoju prirodzenú [...]

Rusofóbiu nepriniesla vojna na Ukrajine. Ide o dlhodobý program Západu

24.03.2022

Kroky Moskvy na Ukrajine odhalili hlboko zakorenený a latentný rasizmus voči ruskému ľudu, ktorý mnohé západné inštitúcie – v neposlednom rade Hollywood a staršie mainstreamové médiá – kultivujú už príliš dlho. Zo všetkých vojenských operácií, ktoré sa uskutočnili od začiatku milénia – v Afganistane, Iraku, Líbyi a Jemene (uskutočnili ich USA a NATO), je zrazu [...]

COVID je mŕtvy, nech žije vojna. .. ?!

03.03.2022

Kráľ je mŕtvy, nech žije kráľ. Tradičná francúzska fráza pri menovaní nového panovníka je dnes aktuálnejšia, ako kedykoľvek predtým. Za „kráľa“ súčasného sveta dnes nemusíme považovať konkrétnu osobu. Korunovať za vládcu môžeme z hrdosťou problémy ovládajúce ľudstvo, inak povedané, prostriedky na ovládanie ľudskej mysle istými skupinami. Ozaj, [...]

Antony Blinken / Miroslav Wlachovský /

Blinken označil Slovensko za kľúčového spojenca v NATO a partnera

01.06.2023 23:36

Americký minister zahraničia to uviedol na neformálnom zasadnutí Severoatlantickej rady v Osle, kde sa stretol aj so šéfom slovenskej diplomacie Miroslavom Wlachovským.

jadrová zbraň strela nuclear

USA ďalej obmedzujú spoluprácu s Ruskom po jeho pozastavení účasti na jadrovej dohode

01.06.2023 23:25

Ide o ďalšiu reakciu na februárové rozhodnutie Ruska pozastaviť účasť na dohode Nový START, ktorá obmedzovala počet aktívnych jadrových zbraní a ich nosičov.

USA / Vlajka / Diplomacia /

USA otvoria svoje prvé diplomatické zastúpenie severne od polárneho kruhu

01.06.2023 23:07

USA, Rusko, ako aj Čína čoraz viac vnímajú Arktídu ako strategickú oblasť, pretože klimatická zmena spôsobujú úbytok ľadu v Severnom ľadovom oceáne.

Kim Čong un

Juhokórejská tajná služba: Kim Čong-un váži 140 kíl a má vážne poruchy spánku

01.06.2023 22:57

Tajná služba sa zaoberá aj možnosťou, že sa Kim dostane do "začarovaného kruhu" väčšej závislosti od alkoholu a nikotínu, prípadne že sa jeho nespavosť ešte zhorší.

bonum

Pravdivé informácie k dôležitým témam na základe overených faktov.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 43
Celková čítanosť: 135944x
Priemerná čítanosť článkov: 3161x

Autor blogu

Kategórie