Založ si blog

Dezinformácie o dnešnom proteste v Bratislave

No, tak si to zhrňme. Dnes sa v Bratislave uskutočnil protest proti zákonu, ktorý pokojne môžeme nazvať zákonom šikanovania nezaočkovaných ľudí. Keďže som sa tohto protestu ako hrdý Slovák zúčastnil, viem ho posúdiť úplne objektívne. Po príchode domov, prečítaní niektorých mainstreamových médií a hlavne po pozretí správ na RTVS som sa už ani nerozčuľoval.

Čo nám prezentujú média?

1.Dav, ktorý ničil mesto.

 1. Dav, ktorého sa báli okoloidúci.
 2. Protestovali násilníci a psychicky labilní jedinci.
 3. Protestujúci obmedzili chudáčikov, obyvateľov Bratislavy.
 4. Protestujúci nepúšťali sanitky
 5. Protestujúci nevedia čo chcú a protestujú proti všetkému

Aká je realita?

 1. Dav neublížil nikomu! Údajné video, kde bola šoférka opľutá jedným z protestujúcich malo aj istý predvoj. Z auta sa začala táto „slušná posádka“ vyhrážať použitím kaséru, a podľa mojich informácií došlo aj k jeho použitiu. No existuje aj iné video (https://www.facebook.com/zdenka.chvalova/videos/342697297576352), kde auto šialenej osoby malou rýchlosťou vrazilo do davu protestujúcich. To je normálne? Média to neuverejnia, takže asi áno.
 2. Počas celej demonštrácie mohli ľudia pešo, či na bicykli prechádzať hore dole po námestí. Nikto nebol kontrolovaný, nikto neprechádzal zo strachom.
 3. 99 percent protestujúcich boli slušní ľudia. To, že sa nájde medzi protestujúcimi opitý debil, ktorý prišiel vyvádzať, je jasné. Nebodaj, na festivale pohoda, tak uznávaného medzi mladými naivnými liberálmi, sa nikdy neodohrala bitka? Ale tam je to dovolené. Tam sa ušúľa trávička zelená a pohoda jazz. No a to, že v televízií ukázali rozhovory len s „čudnými“ ľuďmi? Televízie robili desiatky rozhovorov. Samozrejme, že vybrali tie, ktoré sa najviac hodia do očkovacej propagandy.
 4. To, že pri proteste sa sťaží fungovanie istej skupine ľudí je normálne. Ako inak by mal prebiehať protest? Mali by ľudia mávať vlajkami na svojich záhradách? Čo sú to vôbec za debilné úvahy. Chcem zároveň (mimo tému) pripomenúť kolaps električkovej dopravy v Bratislave počas protestu „Za slušné Slovensko“. To však bolo organizované liberálnou západom podporovanou sebrankou, tým sa to prepáči. Protest organizovaný Slovákmi sa prepáčiť nemôže
 5. Počas protestu sa jeden krát stalo, že sanitka cez veľký dav neprešla. Zvláštne, že ešte v tom čase média písali o zopár protestujúcich. No ak by to bolo zopár, sanitka by prešla. No bolo nás tam rozhodne vyše 3000, keďže rátam prestriedavanie ľudí. Sanitka teda neprešla, lebo dav bol na sebe natlačený. Od tohto momentu sa každá sanitka púšťala. O to viac potešila podpora vodiča a záchranára jednej zo sanitiek 😊.
 6. Vieme presne, čo chceme a nepripustíme žiadne obmedzovanie našich práv. Ak si poniektorí mudrlanti myslia, že Slováci nedokážu ukázať svoju silu, sú na omyle. Minimálne trojhodinové zápchy v hlavnom meste a mohutný odpor sú toho dôkazom. A sila bude narastať, pretože Slováci idú do boja síce málokedy, no keď sa do niečoho zahryznú, stojí to za to.

 

No a poďme si ešte v skratke rozobrať názory politikov.

Heger sa poďakoval zaočkovaným ľuďom, naozaj úžasné vyjadrenie k protestu. To poukazuje na jeho autistický syndróm. On si jednoducho ide svoje…

Šeliga , ten malý fašista skrížený s černokňažníkom sa vyjadril, že nie donekonečna sa dá byť korektní a chápaví. Gratulujem. Dokázali ste svoju ľudskosť.

Remišová, keby ste nevedeli, to je tá skrachovaná bábkoherečka, ktorej tvár pripomína istý druh hovädzieho dobytka, odsudzuje útoky demonštrantov a násilie. Žiadne síce nebolo ale z kravy človeka neurobíte…

No a nakoniec pani Čaputová, tá sa k situácií nevyjadrila a jediné, čo spravila je, že požiadala o zvýšenú ochranu brány do prezidentského paláca. Však načo sa k takým dezolátom vyjadrovať? Načo sa starať o 600 000 ľudí, ktorým zmarila referendum?

 

Som nesmierne rád, že sa dnes zorganizoval, taký nádherný protest. Myslím si, že sebavedomie Slovákov zase o trošku vzrástlo. Videli sme, že sa to dá, a keď budeme chcieť, budeme to dávať jasne a tvrdo najavo. A dnes táto pomyselná bitka o krajinu určite neskončila. Vďaka všetkým zúčastneným. Je jedno či nás bolo 1875, 2147 alebo 2555. Podstatné je, že sme vynikajúco zastúpili 600 000 naštvaných ľudí, ktorým súčasná situácia prekáža.

MOR HO!

Dobré a zlé protesty alebo super Bielorusi, hnusní Slováci

02.08.2021

Začíname si zvykať. Protesty sa delia na 2 druhy. Dobré a zlé. Dobré sú tie, ktoré sú podporované západom, liberálnymi štruktúrami. Organizujú ich ľudia, ktorým národná hrdosť na Slovensko nič nevraví. Herci, pravicovo – liberálni politici, novinári mainstremu. Protestujúci sú väčšinou mladí puberťáci, sfanatizovaní liberáli, ľudia nosiaci dúhové [...]

Zákon o odbornom vzdelaní a inteligenčných predpokladoch na výkon poslanca NR SR?

28.07.2021

Skúste si predstaviť, že prídete na letisko a dozviete sa, že pilot, ktorý má pilotovať Vaše lietadlo, má už síce nejaké teoretické vedomosti a na obrázku videl, ako vyzerá kokpit zvnútra, no neprešiel žiadnym odborným výcvikom. Viete si predstaviť hasiča, ktorý príde na miesto činu, no len sa bezprizorne díva a nevie, čo robiť alebo lekára, ktorý sa Vás chystá [...]

Je Vláda SR tak hlúpa alebo tak poplatná cudzím záujmom?

20.07.2021

Človek si zvykne aj na šibenicu … ale čoho je veľa toho je dosť. V modernej histórii Slovenska tak tvrdý amaterizmus ako predvádza súčasná vláda nemá obdoby. Možno hovoriť o šikanovaní občanov Slovenska, tých miliónov občanov, ktorí sú ich „zamestnávateľmi“ a z daní ktorých sú každomesačne platení. Natíska sa klasická otázka: „Cui bono?“ [...]

Zuzana Čaputová

Čaputovej prejav bol podľa koalície vyvážený. Fico: Dohromady nič nepovedala

28.09.2021 13:11

Predstavitelia koalície i opozície hodnotia správu prezidentky Zuzany Čaputovej o stave republiky.

NAKA

NAKA obvinila v rámci protidrogovej akcie 15 osôb vrátane "influencerky" Plačkovej

28.09.2021 12:30, aktualizované: 12:58

NAKA pri protidrogovej akcii na západe Slovenska zaistila viac ako deväť kilogramov pervitínu.

Zuzana Čaputová

Prejav prezidentky Čaputovej o stave republiky

28.09.2021 12:06

Prečítajte si celé znenie prejavu prezidentky Zuzany Čaputovej o stave republiky, ktorý predniesla v pléne NR SR pred poslancami parlamentu.

lekár doktor JIS nemocnica koronavírus lôžko

Koronavírus bol v auguste dvanástou najčastejšou príčinou úmrtí v SR

28.09.2021 10:32

Na Slovensku zomrelo v auguste 2021 o päť percent osôb menej, ako bol priemer rovnakého mesiaca v posledných piatich rokoch.

bonum

Pravdivé informácie k dôležitým témam na základe overených faktov.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 24
Celková čítanosť: 67449x
Priemerná čítanosť článkov: 2810x

Autor blogu

Kategórie